متن صفحه

شركت بازرگاني توحيد تجارت توس درباره بازرگاني توحيد

درباره بازرگاني توحيد تجارت توس:

کلمات کلیدی : درباره،بازرگانی،توحید

 

مجموعه بازرگانی توحید با حمایت حاج سید باقر اورعی پدر صنعت گچ ایران و همچنین مدیریت مرحوم محمدعلی جلالی فعالیت خود را از سال 1367 در زمینه توزیع مصالح ساختمانی بویژه محصولات شرکت گچ خراسان در مشهد مقدس آغاز و به تدریج علاوه بر مصالح ساختمانی، توزیع کاشی و سرامیک و لوازم بهداشتی را به مجموعه فعالیتهای خویش اضافه نمود. از سال 1381 این مجموعه تحت نام شرکت بازرگانی توحید تجارت توس رسماً به ثبت رسیده و با بهره گیری از دانش و تجربه پروفسور سید هاشم اورعی، استاد دانشگاه و مدیر عامل شرکت بهین ارتباط مهر، به عنوان رئیس هیات مدیره و حمیدرضا جلالی به عنوان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره به فعالیت خود ادامه داد. با تاکید اعضای هیات مدیره بر کارآفرینی و تهیه و توزیع کالای با کیفیت و ارائه قیمتهای مناسب در جهت خدمت به هموطنان عزیز و نیز توجه ویژه به بخش صادرات کالاهای با کیفیت ایرانی به کشورهای همجوار در راستای سیاستهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اساس فعالیتهای این شرکت شکل گرفت.

در ادامه فعالیت مستمر شرکت، به جهت توسعه بازار هدف و همچنین هماهنگی با پیشرفت صنعت کاشی و سرامیک، در سال 1393 با حمایت اعضا هیئت مدیره، دفتر نمایندگی تهران با مدیریت دکتر محمدرضا جلالی با هدف تمرکز بر سیاست برندسازی تاسیس گردید. در حال حاضر با ثبت برندهائی همچون فورتیکو، گریمونج، استونج، پیرونج، ماندو و ... تولید بیش از 50 نوع کاشی و سرامیک در سایزها و طرح های مختلف در کارخانه های کاشی خزر، عمارت، پردیس سرام پاژ، نیلوفر، آیدا سرام، ستاره، پرشین ایرانیان، میلاد، آرین، زهره و ... در قالب برندهای مذکور در برنامه فعالیتهای این مجموعه قرار گرفته که همچنان نیز در حال توسعه است.

حرکت موفق و رو به رشد این مجموعه در مسیر پر پیچ و خم سالیان گذشته و همچنین چشم انداز پیشرفت آینده میسر نبوده و نخواهد بود مگر با بذل عنایت ایزد منان، پشتیبانی مادی و معنوی سهامداران و اعضای هیات مدیره و تلاش کارکنان و پرسنل مجرب و پر تلاش مجموعه. امید است شرکت بازرگانی توحید با بهره گیری از تجارب ارزنده بزرگان صنعت و به کارگیری نیروی جوانی و دانش روز، بتواند نقش بازوی توانمند بخش تولید کاشی و سرامیک را در زمینه توزیع این محصول ایفا نماید. محصولی که با اختلاط خاک، آب و آتش به عنوان سه عنصر اصلی حیات و افزونه زیبایی ناشی از رنگ و لعاب، تجلی گر خلاقیت انسان در ترکیب هنر و فن آوری است.